Boğa Burcu Özellikleri Boğa Kadını ve Boğa Erkeği


0

Burçlar içerisinde Boğa burcu ve genel özellikleri. Boğa burcu kadını ve aynı zamanda Boğa burcu erkeği nelerden hoşlanır? Boğa burcunun iyi veya kötü yanları ve yönleri yada olumsuz yönleri veya olumlu yönleri ve özellikleri nelerdir ? Sizin için Boğa burcu tüm özellikleriyle bu sayfada.

Boğa Burcu Özellikleri :

Yönetici Gezegeni: Venüs gezegeni
Grubu: Toprak
Uğurlu Sayısı: 6
Uğurlu Günü: Cuma günü
Uğurlu Taşı: Zümrüt
Uğurlu Renkleri: Pembe, açık mavi, krem
Uğurlu kokuları: Karanfil, müge, elma çiçeği
Uğurlu çiçekleri: Kırmızı gül, pembe karanfil
En büyük amacı : Ün
En büyük hatası: İnat olmak
En belirgin özelliği: Dayanıklı olması
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Başak burcu, Boğa burcu, Akrep burcu, Terazi burcu, Balık burcu
Zayıf noktaları: Tatlı yeme düşkünlüğü, kıskançlık, Hantal olması
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Yengeç burcu, Oğlak burcu, Başak burcu
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Aslan burcu, Yay burcu

Boğa Burcu Genel Özellikleri :

Boğa burcu, sabırlıdır, sorumluluğunu bilir, burçlar içerisinde en hümanist ve cana yakın olan bir burçtur. Tabiat ona bütün hümanist tutumları bahşetmiştir diyebiliriz. Boğa burcu gezegenler arasından Venüs ile yönetilir. Gezegenin ona olan etkisi, onun sanatsal yetenekleri ve başarısından ziyade, sanat eserinin hem manevi hem maddi değerlerini tahmin ve takdir edebilme yetisine ve gücüne sahip olduğu görülür. Boğa burcuna sahip olanlar genellikle duyguları ile hareket ederler ve mantık dışına çıkabilirler. Kazandıkları büyük başarıları kendilerini duygu anlamında ve duygusal anlamda bir duruma bağlı hissettiklerinde kazanırlar. Oluşan bu durum ise karşı cinse olan davranışlarında da etkili olmaktadır. Boğa burcu sahibi insanlar ekseriyetle durağan fikirleri simgelerler. Yaşamı asla değişmez bir siyah beyaz fotoğraf şeklinde görürler. Bunların yanı sıra sabır ve dayanıklılık gücü alacağı başarılarının tabanını oluşturur. Çok konuşkandırlar, sesli bir şekilde ve düşüncelerini açık şekilde belli eden Boğa burcundan olanlar, her hangi bir kararı almadan önce enine boyuna olacak şekilde derin bir şekilde düşünürler fakat eğer bir karar verirlerse onu kimse engelleyemez.

Boğa Kadını :

Enerji dolu ve hareketli  Boğa burcu kadını sessiz, sakin ve gururlu bir duruşa sahiptir. Gerçekçi olan ve aynı zamanda otoriter bir tutumu var. Girdiği toplumlarda tavrı ve duruşu sayesinde tüm dikkatleri kendine çekmesini bilir. Hırslı bir yapıya sahiptir ve hayal ettiği bir şeyi elde etmek için elinden geleni yapar. Alışkanlıklarına bağlı bir kadındır ve bağlılık dışında olmaktan ve sadakatsizlikten pek hoşlanmıyor. Boğa kadını da duygusal anlamda çok hassas ve kırılgan bir yapıdadır. Birini önemsediğinde, fedakarlık yapmaktan geri kalmaz. Bir işe başladığında asla durmaz. Maddi yönden rahat olmak onun için çok önemlidir. Böylece kendini güvende hissetmektedir. Saygı ve sevgi onun için kalbi işlerde önem arz etmektedir. Boğa kadınları sadık olurlar ve aynı zamanda sadık bir eş olmayı bilirler.

Boğa Erkeği:

Boğa burcu erkekleri Çalışkandırlar, inatçı kişiliğe sahiptirler, aynı zamanda hareketli bir yapıdadırlar ve sakin tavırları ile tüm dikkatleri üzerlerine toplarlar. Girdiği bir mekanda veya her hangi bir ortamda onu farketmemeniz adeta olanaksızdır. Boğa burcu erkeğinin inatçı kimliği ile karşı karşıya kalmamanız için onu alttan alarak işlerinizi ve durumlarınızı halletmeniz gerekecektir. Akabinde neden diyecek olursanız, aşırı asabileştiği durumlarda sırf inatçılığı yüzünden sizleri dinlemeyecektir. Boğa burcu erkekleri genelde uyumlu bir eş olmaktadırlar. Aynı zamanda evlerine de çok bağlı bir erkek olurlar. Evlatları ile aralarının iyi olmasına rağmen ve çocukları ile aralarındaki bağın çok kuvvetli olmasına rağmen disiplini çok severler ve elden bırakmazlar. Bedensel olarak sağlığı yerinde olan bu burcun erkek bireyleri, lüks yaşamayı ve konforlu bir yaşantıyı severler. Yeri geldiğinde çok cömert bir erkektir fakat parasını kolay kolay savurmaz. Hemen hemen sadık yapıdaki arkadaşlar ve dostlar Boğa burcu erkeklerinden çıkmaktadır..


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
vidos

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı