Burçlara Göre Erkeklerin İstediği Seks Şekilleri


0

Burçlara göre erkeklerin istediği seks istekleri

Koç burcuna sahip erkeği etkileyen seks :

Koç burcu erkeği ile ayna karşısında sevişmeyi tercih edin !

Her zaman olmasa da çok sık bir şekilde görüntü karşısında daha fazla tahrik olan Koç burcu erkeği, bu durum karşısında çok daha fazla ateşli bir seks arzulayacaktır. Bu yöntem ile bu erkeğinizi çok daha fazla tahrik edeceksiniz ve kendinize çok daha fazla yaklaşmasını sağlayacaksınız. Aynı zamanda seksi resimler albümünüzü göstermekten çekinmeyin

 

Boğa burcu erkeği ön sevişme yapmaktan hoşlanır !

Boğa burcu erkeğine değinecek olursak, Boğa erkeği her daim cinsellik yaşamadan önce ön sevişme yaşamaktan çok hoşlanırlar. Yatakta kendini gösteren ve hakim olan kadınları daha çok severler. Yapacağınız diğer hareketlerden bir tanesi de parmaklarınızı erkeğinizi saçları arasında dolaştırmanız. Yatak partneri olarak yanınızda olan erkeğin göğsüne dokunursanız olayın seyri çok daha farklı olacaktır.

İkizler burcu erkeği ipleri elinde tutmaktan hoşlanır !

İkizler erkeği seks zamanlarında, ipleri elinde tutmaktan hoşlanır. Bu davranış bu burçta ki erkeklere yeterince haz vermektedir. Kendinizi yatağa doğru eğdikten sonra tüm yetkiyi ona bırakabilirsiniz. O anda siz ve kendisinden başka bir dünya olmadığını düşünmeye başlayacaktır.

 

Yengeç burcu erkeği, gözlerinin içine bakılmasından haz duyar !

Yengeç burcu erkeğinin en çok haz duyduğu ve heyecanlandığı olaylardan bir tanesi de seks partneri ile arasında yaşadığı duygusallıktır. Aynı zamanda partneri ile arasında ki bağların kuvvetli olmasını isterler. Yatakta ise ona sarılarak ve vücudunu sarmalayarak gözlerine doğru bakmaya özen gösterin.

Aslan burcuna ait erkekler şok sürprizleri çok önemserler !

Aslan erkeğini yani partnerinizi delirtecek ani sürprizler yaparak onu çıldırta bilirsiniz. Partneriniz yanınıza gelir gelmez üstündeki giysileri usulca çıkararak onu dudaklarından hafifçe öpmeye başlayın. Bu yaptığınız çekici davranışın, erkeğinizi nasıl tahrik ettiğini ve şehvet duygularının kabardığını göreceksiniz.

 

Başak burcu erkeğini kimsenin olmadığı zula yerlere çekin !

Başak burcu olan erkeğinizi örneğin bir deniz kenarında bulunan gizemli ve kimsenin olmadığı bir noktaya götürün. Sizin bu gizemli davranışınız sonrasında çok etkilendiğini ve seks isteği ve arzusunun tavan yaptığını kendi gözlerinizi le görme şansına sahip olacaksınız. Aynı zamanda bu yaşanan etkileyici olaydan sonra kendinizi çok daha özel bir kadın olarak hissedeceksiniz.

 

Terazi burcu erkeği her zaman ilgilenilmesinden hoşlanmaktadır !

Terazi burcu erkeğiniz’den uzaktaysanız ona güzel bir mesaj göndererek onunla ne kadar ilgili olduğunuzu gösterebilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız bu ince davranış, partnerinizin kendisini çok daha özel bir erkek olarak hissetmesini sağlayacaktır. Bu sayede aklında ne gibi planlar olduğunu da öğrenme şansına sahip olacaksınız.

 

Akrep burcu erkeği her zaman için lider ruhlu kadınları sever !

Akrep erkekleri her zaman için kendi başlarına direkt olarak karar vermekten kaçınırlar. Erkeğinizi etkileyip heyecan yaşamasını arzuluyorsanız partnerinizi önünüze oturtun ve tüm yetkinin sizde olduğunu ona hissettirin.

Yay burcu erkeği ani olaylardan hoşlanırlar !

Sıradan yaşantıları sevmeyen Yay burcu erkeği, ani ve şaşırtıcı olaylardan hoşlanırlar. Partneriniz ile cinsellik anında onun sizden hiç beklemediği şaşırtıcı hareketler yaparak onu daha fazla kendinize çekebilirsiniz.

Oğlak erkeği her işi ortak yapmak ister !

Oğlak burcu erkeği her işi ortak olarak yapmak ister. Oğlak burcu partneriniz ile ortak kararlar olarak kendinizi daha çok kabul ettirebilirsiniz. Ondan habersiz bir iş yapmaya kalkarsanız kalbini kıracağınıza emin olabilirsiniz. Bu yüzden aldığınız kararlar ve yapmak istediklerinizi partnerinize anlatmadan yapmamalısınız.

 

Kova erkeği teslim almaya bayılır !

Kova burcu erkeği her zaman için hakimiyet kurmayı sever. Tüm olanakları onun eline bırakmalısınız. Bu yapacağınız davranış onu kendine göre çok daha güçlü hissetmesini sağlayacaktır. Her an için tüm güç ondaymış gibi hissettirmelisiniz. Aksi taktirde partneriniz sizden uzaklaşabilir. Çok dikkatli olmalısınız.

Balık burcu erkeği sert seks yapmayı sever !

Balık erkeği partnerinizi delirtmek istiyorsanız tırnaklarınızı kullanabilirsiniz. Tırnaklarınızı sert bir şekilde tenine batırırsanız bu sert davranış onu aşırı derecede etkileyecek ve tahrik dozunu yükseltecektir. Ayrıca kadın tarafından hükmedilmesi de onları cezp eden hareketlerdendir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
vidos

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı