İkizler Burcu Özellikleri


0

Burçlar arasında İkizler burcu ve özellikleri. İkizler burcu kadını ve aynı zamanda İkizler burcu erkeği ne nelerden hoşlanırlar ? kötü yada iyi tarafları veya olumsuz veya olumlu özellikleri nelerdir ? Sizler için hazırladığıız İkizler burcu tüm özellikleriyle bu sayfada.

İkizler Burcu Özellikleri :

Yönetici Gezegeni: Merkür gezegeni
Grubu: Hava
Uğurlu Sayısı: 5
Uğurlu Günü: Çarşamba günü
Uğurlu Taşı: İnci
Uğurlu Renkleri: Açık mavi, gri mavi, Sarı
Uğurlu kokuları: Yasemin, sümbül, Gardenya
Uğurlu çiçekleri: Çiğdem, mimoza
En büyük amacı : Acelecilik
En büyük hatası: Çok konuşmak
En belirgin özelliği: Sezgi gücü
Sekste uyumlu olduğu burçlar:  Aslan,, Yay, Koç, Terazi, İkizler
Zayıf noktaları: Umursamazlık, egoist olmak, tutarsız olmak
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Kova, Aslan, Terazi, İkizler
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Yay, Aslan

İkizler Burcu Genel Özellikleri :

İkizler burcu, Güneş, İkizler burcuna hayranlık duyulacak şekilde zeka bahşiş etmiştir. İkizler adeta bir cıva gibi yerinde duramayan bir yapıdadır. Her an değişen ve tahmin edilmesi zor bir karaktere sahiptir. İkizler burcuna sahip kişiler hızlı olarak gerçekleşen düşüncelerine uygun ve buna göre de çabuk hareket etmeleri ile bilinirler. Aynı anda bir çok işi birden yapabilme kabiliyetine sahipler. Bu burca sahip olanlar her ile rahatlıkla adapte olabilirler. Karşısında bulunan kişileri ikna etmekte yeteneklidirler ve her işlerinde formül ile ilerlemeyi severler. Eğer bir konuda bilgi seviyeleri az olsa dahi, bunu durumu karşısındaki kişiden gizlemeyi çok iyi becerirler. Kendilerine ait olan kişilikleri ve yaşadıkları yaşam tarzları bu burçta olanların yegane ifadesidir. Cazibelilerdir ve liderlik yetisine sahip, neşeli olmayı bilen, gayretlerini ve savaşma güçlerini endişeli bir anda olduklarında yada sorun yaşadıkları sırada bile kaybetmeyen iyi insanlardır. Kendi paralarını harcarken cimri hareket etmelerine karşın, başkala birilerinin paralarını çok daha kolay bir şekilde harcayabilirler.

İkizler Kadını :

İkizler burcu kadını çok hareketlidir ve aynı zamanda canlı ve bunun yanında enerjileri yüksektir. Bunların yanı sıra kararsız bir yapıları vardır ve daima fikirlerini değiştirerek hareket ederler. Aynı şekilde bu burca sahip erkeği de anlamak pek kolay bir olay değildir, neden diyecek olursanız, iki farklı karakter sahibi olmak gibi bir özellikleri mevcuttur. Ekseriyetle yolculuk yapmak, farklı ve yeni yerler görmek ve aynı zamanda yeni insanlar ile iletişim kurup tanışmak onlara büyük keyif ve zevk vermektedir. Farklı şeyler yapmaktan haz duyarlar ve hoşlanırlar. Özgürlüğüne ve bağımsızlığa çok aşırı düşkün olduğundan mütevellit, evde kalıp ailesiyle zaman geçirip yetinecek bir kadın değildir. Meslek ve iş yaşamında her zaman için başarılı olmayı çok ister ve ayrıca önemser. Harika zekası, konuşkan ve aynı zamanda tatlı olan dili ve neşeli kişiliği sayesinde en ulaşılmaz olarak düşünülen erkekleri dahi kendine çekip arkasından koşturma şansına sahiptir. Sevgili yada eş ilişkilerde yeterince kendini feda eder ve iyi bir partner olmak için elinden geleni yapar.

İkizler Erkeği:

İkizler burcu erkeği kolay bir şekilde ele geçebilen yada her hangi birisine bağlanma şansı yüksek bir erkek değildir diyebiliriz. Neşeli olmasını bilen, genelde zeki, konuşkan yapıya sahip, insana daha yakın bir kişi olduğu için ve cana yakın olması nedeni ile çok beğenilmektedir. Kıskançlık yanının yüksek ise İkizler erkeği ile yaşayacağınız ikili ilişki sizi çok daha fazla zorlayabilir. Zekasının inceliği ve insanları kolayca anlayabilmesi sayesinde de insanlara nasıl davranacağını bilmektedir. Pratik zekalıdır ve problemler karşısında basitçe ve kolayca çözüm yaratabilen bir yapıya sahiptir. İkizler erkeği sabit değildir ve zaman zaman değişkendir. Ara sıra da olsa onu anlayabilmek zor bir hal alabilir. Çocukça hareketleri ile devamlı ilgi isteyen ve aynı zamanda ilgi bekleyen bir karakteristik yapısı bulunmaktadır. Özgürlüğüne aşırı derecede düşkündür, birilerinden emir almaktan ve kısıtlı durumlardan pek hoşlanmaz. Duygusal olarak çok fazla bir durumda değildir ve aşık olması biraz zor olmaktadır..


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
vidos

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı