Koç Burcu Genel Özellikleri Koç Kadını ve Koç Erkeği


0

Burçlar arasında Koç burcu ve özellikleri. Koç burcu kadını ve aynı zamanda Koç burcu erkeği ne gibi şeylerden hoşlanırlar ? İyi yada kötü yönleri yada olumsuz veya olumlu özellikleri ne gibi durumlardır ? Sizler için Koç burcu tüm özellikleriyle bu sayfada.

Koç Burcu Özellikleri :

Yönetici Gezegeni: Mars gezegeni
Grubu: Ateş
Uğurlu Sayısı: 9
Uğurlu Günü: Salı günü
Uğurlu Taşı: Pırlanta
Uğurlu Renkleri: Ateş Kırmızısı, Narçiceği
Uğurlu kokuları: Manolya, lavanta
Uğurlu çiçekleri: Papatya, gelincik, Lale,
En büyük amacı : Acelecilik
En büyük hatası: Zafer
En belirgin özelliği: Cesaret
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Terazi, İkizler, Koç
Zayıf noktaları:  Sabırsızlık, saflık, İç güdüsellik
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: Yay, Aslan
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: Yay, Aslan

Koç Burcu Genel Özellikleri :

Koç burcu, Tüm burçlar kuşağının birinci sırasındaki burcudur. Hareketi çok seven ve aynı zamanda enerjik halleri ile bilinirler. Egoları çok fazla bariz bir şekilde anlaşılmaktadır, yani hep ben egoları diyebiliriz. Gelişen durumlar ve olaylar anında aşırı heyecanlarını ve coşkularını saklayamazlar. Meraklı oldukları şeylerde yeterince yaratıcı olmaktadırlar. Yaptıkları konuşmalar biraz da olsa abartılı diyebiliriz. Bazı zamanlarda normalde olan gerçekleri farklı şekillere değiştirerek anlatabilirler. Anlama ve kavrama özellikleri yüksek olan Koç burcu, hayatta yaşarken her zaman lider olmayı seçerler ve isterler. Koç burcu için hareket her daim adeta bağımlılık olayıdır. Doğduklarından itibaren gelen ve liderlik ve önder özelliğine sahiptirler. Koç burcu sahibi insanlar, her zaman için başarmaya sabitlenirler ve aşırı hırsları sayesinde genellikle oluşacak sonuçları hiç bir şekilde düşünmeden olaylara girerler. Koç burcuna sahip insanlar, gereksiz yada ufak tefek işlerle uğraşmazlar yada başkalarına bırakabilirler ve etrafındakilere hükmetmeye çalışırlar.

Koç Kadını :

Enerji dolu ve hareketli  Koç burcu kadını, değişiklik yapmayı, değişikliği ve yenilenmeyi çok sevmektedir. Çok ateşli bir aşk kadınıdır ve ateşli bir aşıktır. Cinsellikte her zaman ipleri eline alır ve yuları elinde tutmak için elinden gelenin en iyisini yapar. Kendi karşısındaki insanın dürüst ve doğru bir insan olduğuna kanaat getirirse, bu erkeğin bu ateşlli Koç kadınından kurtulma ihtimali hiç yoktur diyebiliriz. Meslek ve iş yaşamında çok cömert ve aynı zamanda çalışkan bir kadındır. Kıvrak bir zekaya sahip olduğu söylenebilir. Kestirmeden söyleyecek olursak kafası hızlı bir şekilde çalışır, fakat başarıya ulaşabilmesi için birilerinin Koç kadını adına yapılacak işleri düzenlemesi ve aynı zamanda organize etmesine gerek duyabilir. Koç kadını her daim kendine bakar ve bakımlı olmaya özen gösterir ve sonuçta bakımlı bir kadın olmaktan kaçınmaz. Makyaj ve makyaj yapımı malzemelerine, ayrıca cilt bakımı malzemelerine kesinlikle ‘hayır’ diyemez ve demekte zorlanır. Koç kadını olarak fazla dikkat çekmeyi sevdiğinden ötürü gösterişi arttıracak takılar takar ve aynı zamanda ilgi çekici aksesuarlar kullanırlar.

Koç Erkeği:

Koç burcu erkeği Rekabeti seven, her koşulda dayanıklı, cesaretli ve her daim öncü özelliklere sahiptir. Her zaman için kendine güveni tam ve yüksektir. Halk ve insanlar içerisinde hemen fark edilme özelliğine sahiptir. En sevmediği ve nefret duyduğu olaylardan birisi de başkalarından emir almaktır. Maceraya atılmayı sever ve diğer insanların kendisinden yardım istemesinden çok aşırı hoşlanır. Zor durumda olan insanlara yardım etmeyi ve onları kurtarmayı, aynı zamanda zor durumda olan ve çaresi olmayan kadınlar için mücadele etmeyi çok sever. Yaşadığı aşkta ve ilişkide her daim son sözü sarf eden insan olmayı ister. Koç erkeği ile aranıza mesafe koymak ve uzaklaşmak isterseniz evlilik müessesesi hakkında konuşmanız yetecektir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
vidos

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı