Koronavirüs Salgını İle Baba Vanga 2020 Kehanetleri Tekrar Konuşuluyor


0

Dünyaca ünlü olan kahin Baba Vanga’nın 2020 için ortaya koyduğu kehanetleri memleketimizde tekrarda konuşulmaya başlandı ve gündeme getirildi.

Peki devam edecek olursak, Baba Vanga’nın ön gördüğü kehanetlerinde ne gibi görüler var, bunlara bir göz atalım.

Yazımıza devam etmeden önce bakalım Baba Vanga Kimdir ?
baba vanga – kehanetleri

Asıl ismi Vangeliya Pandeva.  Pandeva, Bulgaristanlıdır. Doğum yeri ise Ustrumca dır. 1911 senesinin 31 ocağında ve o yıllarda Osmanlı topraklarında olan Ustrumca, bu son yaşadığımız yakın tarihte ise Kuzey Makedonya Cumhuriyeti topraklarındadır. Evlilik geçirdikten sonra olan ismi ise Vangelia Gushterova olarak tarihe geçmiştir. Rupite’de Kozhuh dağı eteklerinde, Rupite isimli yerde bir doğal sağlıkçısı olarak yani herbalist olarak hatırlanır. Dünya çapında tanınmaktadır ve paranormal kabiliyetlere sahip olduğu sanılmaktadır.

Baba Vanga, tarihler 1996 senseini gösterdiğinde hayata gözlerini yummuştur. Fakat hayatını kaybetmeden önce gelecek seneler için çok farklı kehanetlerde bulunmuştur.

Kehanet adı altında bilinen ileride olacakları ve bildikleri arasında, 2000’li yıllarda yaşanmış olan tsunami, 11 Eylül saldırısı, Birleşik krallıkta gerçekleşen Bretix gibi bir çok kötü olayın gerçekleştiği bilinmektedir.

Baba Vanga, kendisi gibi gerçekleşen kenanetlerde bulunan Nostradamus benzeri öngörüler gerçekleştirdiği söylenmesi ile dünyaca ünlü oldu.

1996 tarihinde hayatını kaybeden Baba Vanga’nın 2020 yılı içinde öngörülerde ve tahminlerde bulunduğu belirtiliyor fakat biz bununla ilgili ciddi bir bilgiye ulaşamadık. Ulaşanlar varsa yada bilenler varsa bizleri bilgilendirebilirler. Baba Vanga’nın 2019 Kehanetlerine ulaşmak için ufak bir araştırma yapabilirsiniz.

Akabinde ise ileriye dönük konu edilen, 2019, 2020 senesi adına gerçekleşen ve bildiğimiz kehanetler hangileridir ?
Yazımızın devamına Rusya Başkanı Vladimir Putin ve ABD başkanı Trump ile devam edelim.

Kehanetleri arasında Rusya ve ABD devletlerinin başındaki liderlere karşı gerçekleştirilecek suikast iddiaları yazılıp çiziliyor. Kahin Baba Vanga’nın açıkladığı iddia edilen söylentilere göre, Başkan Trump, geçireceği bir hastalık sebebi ile kulakları sağır hale geliyor ve sonrasında ise beyni üzerinde oluşacak bir tümör ile uğraşacağı ön görülüyor.

Son zamanlarda ise meşhur kahinin koronavirüs ile ilgili bir ön görüsünün olduğu iddia ediliyor. Bazı haberlere göre Baba Vanga’nın Koronavirüs ile ilgili de bir kehaneti bulunuyor.

Bu iddialar sonrasında derinlemesine bir araştırma yapıyoruz fakat her hangi bir bilgiye rastlayamıyoruz. Fakat olumsuz bir sonuç almış olsak ta bu ididayı sizlere açalım.

Ünlü kahin hayatını kaybetmeden önce kendisi ile tanışmış olan ve şu son zamanlarda 70’li yaşlarda olan Bulgaristanlı sporcu Neshka Stefanova Robeva sosyal medya hesabı üzerinden bu bilgileri paylaştı.

“Baba Vangayı ile görüştüğümde bana söyledikleri şunlardı” ‘ Corona bizim hepimizin başına bela olacak ve hepimizin üzerinde olacağını’ söylemişti. Fakat o anlarda ne anlatmak istediğini pek idrak edememiştim. Neden derseniz, “Corona” Bulgar dilinde taç manasına gelmekteydi. Bunun ne anlama geldiğini merak ediyorsanız şuydu, Bulgaristan, Rusya2nın egemenliği ve kanatları altında olacaktı. Bu olayı şimdi çok daha iyi anlayabiliyorum.

Bununla alakalı bilgi için şu kaynağa gidebilirsiniz.

Baba Vanga, kainattaki yani evrendeki yaşamın biteceği tarih ile ilgili de bir kehaneti bulunuyor.

Dünyaca ünlü kahin, seneler 5079’u gösterdiğinde evrendeki yaşamın artık sona ereceği ile ilgili öngörülerde bulunduğu belirtiliyor.

Akabinde ise gelecek senelerde dünya nüfusunun salgın virüs ve hastalıklar ile mücadele içerisinde olacağını da belirtiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

0

Sizin Tepkiniz Nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
vidos

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı